Ceník

Balíček 1.500,- Kč - 50 až 70 fotografií

V ceně rodinného focení je cca 70 fotografií v elektronické podobě. Rodinné fotografie zahrnují základní úpravy jako ořez, kontrast, jas, barevné tónování, základní odstranění kosmetických vad, jako akné, rozbitá kolena, apod.

U portrétního focení je to cca 50 fotografií. Portrétní fotofrafie obsahuje krom výše uvedeného i hlubší retuš pleti, zjemnění vrásek apod. 

Vždy se snažím, aby v odevzdaném balíčku byly fotografie jednak povedené, aby Vám to na nich slušelo, ale také aby byly různorodé 🙂 

Zaváděcí cena za balíček platí při objednávce focení, které proběhne do konce roku 2023. 

Fotografie je možnost ukázat světu, jak vidíte sami sebe.

Nějaké otázky?

Kdekoliv Vám to bude příjemné. Můžeme se vydat na procházku do přírody nebo můžeme zůstat u Vás doma. Můžeme vyrazit i do města. Pokud je venku ostré slunce, bude lepší vybrat místo s dostatkem stínu, abychom vytvořili ideální podmínky pro Vaše fotografie.

Vězte, že na rodinné focení není nutné nasadit upjatý svetřík, ani elegantní šaty s podpatky. Stačí, když se budete cítit v pohodě. U portrétního focení jednotlivců je určitě lepší vzít si pár outfitů na převlečení.
Vyvarujte se ale prosím oblečení s velkými nápisy nebo obrázky – u dospělých to nepůsobí na fotografii úplně dobře. A také pozor, pokud chcete vypadat jako lidé a ne jako marťané, raději nevolte křiklavé barvy. Pamatujte si, že barva vašeho oblečení (ale i zdi a vlastně vše kolem Vás) se odráží ve Vašem obličeji. 
Oblečení je dobré volit s ohledem na světelné podmínky, přičemž venku se s tím dá mnohem lépe popasovat. Doma by tmavé oblečení mohlo být problematické, protože Vám může například zvýraznit kruhy pod očima.

 

SHRNUTÍ: Vynechte nápisy a křiklavé fosforové barvy.

Počítejte zhruba za 2-3 týdny.