Fotograf Blansko, Boskovice, Brno

TFP focení aneb Touha po Focení Portrétů

TFP focení, ty tři písmena, která znamenají „Time for Prints“. Pro ty, kdo ještě nevědí, TFP je úžasný koncept, kde si fotograf udělá své vysněné fotky, které si předem namyslí a model je získá zdarma. Obě strany spokojené 😉

Takže, co se děje, když mám v hlavě plán na béžovou, hnědou, černou kombinaci a trochu takové ponuré deštivé počasí, ale realita se rozhodne jít úplně jinam? No, řekněme, že to vypadá jako směsice červené, černé, bílé a modré! To se mi stalo při nedávném TFP focení, kdy jsem se spojila s Kačkou a Eliškou, s kterýma mám super zkušenost z léta.

Kačka má ty krásný kudrlinky, usmívá se a ráda nosí červenou rtěnku, která ji prostě dotváří. Eliška má naopak dlouhé, rovné tmavé vlasy, pronikavý pohled a vážný výraz. Jsou to prostě Jin a Jang v lidské podobě! Takže vyrážím do Brna!

Fotily jsme v parku, pak se přesunuly k Janáčkovu divadlu, na Českou a směrem na náměstí Svobody. V plánu byla kavárenská čtenářka, ale to se nám už nepovedlo. Co naopak v plánu nebylo – policejní hlídka u mého auta. Naštěstí jsme zrovna fotily na dohled od něj. Trochu sprintu a omluv nevzdělané ne-brňandy a bylo mi umožněno auto přeparkovat bez pokuty. Situace zachráněna. Noční fotky jsem původně v plánu neměla, ale když se začalo stmívat, nemohla jsem odolat, já ty noční světla prostě miluju.

A jak takové focení vlastně probíhá? Koukněte se na malé backstage video 😉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *